LOTROemu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOTROemu

jak si vytvořit LoTRO FREE server vydí pouze registrovaní!!! (registrace je zdarma)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
debil00




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 08. 03. 09

ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI Empty
PříspěvekPředmět: ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI   ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 3:12 pm

cawa rozjel jsem lotro 2.02 server ! ale nevim jak odstranovat bugy a ruzne veci kdyz splnim q s postavou tak mi server udela error a to ten typu lotro.exe ODESLAT CHYBU / NEODESILAT Sad jinak itemy tam vubec nemam a nefunguje mi zobrazit mapa ! pls poradte

omluvte muj nick nic lepsiho me nenapadlo lol! ban tak na 1den mi dat muzete ale nemaste mi ucett
Návrat nahoru Goto down
debil00




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 08. 03. 09

ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI   ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 3:13 pm

a taky mi nefakaj postavicky neutocej
Návrat nahoru Goto down
Cipiss666
Admin
Cipiss666


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 20. 02. 09
Location : InTheHell

ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI Empty
PříspěvekPředmět: Opravné SQL   ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 3:17 pm

A nahrál jsi opravné SQL ??? jestli ne tak se nedivím SQL opraví některé Q a NPC (postavičky Very Happy )


a tvůj nick necháme bejt Wink
Návrat nahoru Goto down
http://cms.debustrol.cz/
Bosssess

Bosssess


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 20. 02. 09
Location : Stredozem x)

ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI   ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 7:25 pm

ten nick je teda neco jako lol! Smile ... zkus ty SQLa kdybys nevedel jake tak jsem dam upload
Návrat nahoru Goto down
Azareth




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 26. 02. 09
Age : 33

ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI   ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 7:44 pm

hej debil napis mi na icq pls potreboval bych pomoc dik
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI Empty
PříspěvekPředmět: Re: ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI   ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ROZJEL JSEM SERVER ALE NEFUNGUJEMI PAR VECI
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Admin ( to jsem já )
» SERVER SERVER
» LOTRO GAMER
» Jak udělat AoC server ?
» Lotro server (Mines of Moria)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
LOTROemu :: Nevíte si s něčím rady?-
Přejdi na: