LOTROemu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOTROemu

jak si vytvořit LoTRO FREE server vydí pouze registrovaní!!! (registrace je zdarma)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 BOREC(GANGSTA)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
borec




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 12. 08. 09

BOREC(GANGSTA) Empty
PříspěvekPředmět: BOREC(GANGSTA)   BOREC(GANGSTA) Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 4:08 pm

Sem největší frajer co žije na této planetě a i celé galaxii. Mam 5 serveru na wow, 2 na CS non steam, 2 na lotro, 3 na stargate world beta, 1 server na fallout online, umim všechno, podílel sem se na tvorbě fallouta 3, je mi 30 let, mam auto značky ferrari, jo a můj PC: grafická karta 2x Nvidia G force 9800, ram 4x 8GB, čtyř jádro no to stačí, můžete jen závidět lamky Very Happy, mam ukrutně velký penis, mam 1 manželku a 5 milenek, přátelé mi řikaj ESO BOREC, božsky zpívám mam 5 kapel, sem BIG frend 50cent, a dělal luxusní beaty flower mam 3x vejšku, jsem deplover jak svině, posloucham hip hop, hlavně ten kde jde jenom o prachy mam 100X teplákovku XXXXXL
Návrat nahoru Goto down
Bosssess

Bosssess


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 20. 02. 09
Location : Stredozem x)

BOREC(GANGSTA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: BOREC(GANGSTA)   BOREC(GANGSTA) Icon_minitimeThu Jan 07, 2010 2:23 pm

borec napsal:
Sem největší frajer co žije na této planetě a i celé galaxii. Mam 5 serveru na wow, 2 na CS non steam, 2 na lotro, 3 na stargate world beta, 1 server na fallout online, umim všechno, podílel sem se na tvorbě fallouta 3, je mi 30 let, mam auto značky ferrari, jo a můj PC: grafická karta 2x Nvidia G force 9800, ram 4x 8GB, čtyř jádro no to stačí, můžete jen závidět lamky Very Happy, mam ukrutně velký penis, mam 1 manželku a 5 milenek, přátelé mi řikaj ESO BOREC, božsky zpívám mam 5 kapel, sem BIG frend 50cent, a dělal luxusní beaty flower mam 3x vejšku, jsem deplover jak svině, posloucham hip hop, hlavně ten kde jde jenom o prachy mam 100X teplákovku XXXXXL

co je moc to je moc
Návrat nahoru Goto down
 
BOREC(GANGSTA)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
LOTROemu :: Představte se-
Přejdi na: