LOTROemu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOTROemu

jak si vytvořit LoTRO FREE server vydí pouze registrovaní!!! (registrace je zdarma)
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 FONLINE (má verze)

Goto down 
3 posters

Jsem borec?
ANO
FONLINE (má verze) I_vote_lcap0%FONLINE (má verze) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
ANO
FONLINE (má verze) I_vote_lcap0%FONLINE (má verze) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
100x větší
FONLINE (má verze) I_vote_lcap100%FONLINE (má verze) I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Celkem hlasů : 2
 
Poll closed

AutorZpráva
borec




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 12. 08. 09

FONLINE (má verze) Empty
PříspěvekPředmět: FONLINE (má verze)   FONLINE (má verze) Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 4:38 pm

Pracuju na MMORP z fallouta 2, budou přidány nové lokace, questy, příběh, zbraně, předměty a zpusta dalších dobrých věci, to čumíte co?
Návrat nahoru Goto down
Bosssess

Bosssess


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 20. 02. 09
Location : Stredozem x)

FONLINE (má verze) Empty
PříspěvekPředmět: Re: FONLINE (má verze)   FONLINE (má verze) Icon_minitimeMon Nov 30, 2009 8:20 pm

borec napsal:
Pracuju na MMORP z fallouta 2, budou přidány nové lokace, questy, příběh, zbraně, předměty a zpusta dalších dobrých věci, to čumíte co?

skoda ze tu nekdo nedala admina dal bych ti ban Smile
Návrat nahoru Goto down
alwar




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 04. 01. 11

FONLINE (má verze) Empty
PříspěvekPředmět: FOnline: Equilibrium   FONLINE (má verze) Icon_minitimeTue Jan 04, 2011 3:03 pm

borec napsal:
Pracuju na MMORP z fallouta 2, budou přidány nové lokace, questy, příběh, zbraně, předměty a zpusta dalších dobrých věci, to čumíte co?

Jestli nejsi jen fakan, co si stáhl SDK balík a náhodou se mu ho podařilo zprovoznit, tak pro tebe mám návrh.
Jsem vedoucí českého projektu FOnline: Equilibrium. Naším cílem je spustit v Česku evropský FO server v anglickém jazyce. Server bude zaměřený spíše na roleplay než na brutální Hardcore pvp, kde PK vládnou celé pustině.

Pokud umíš anglicky alespoň pasivně, tak tě tímto zvu do týmu.

Jestli máš zájem napiš na t.choren@seznam.cz

PS: LoTRO FOREVER ... ja musel :-)

BTW: vim,ze je topic mrtvej, ale zrovna mám dlouhou chvilku...treba si to precte nekdo, kdo napíše :-).
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





FONLINE (má verze) Empty
PříspěvekPředmět: Re: FONLINE (má verze)   FONLINE (má verze) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
FONLINE (má verze)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
LOTROemu :: Ostatní MMO hry-
Přejdi na: